Seminer Programlarımız

liderlik-becerileri-465

Liderlik Becerileri

Her katılımcının liderlik becerilerinin neler olduğunu anlayarak ve o becerileri nasıl kazanabileceklerini öğrendikleri yeni bir programdır. Benzer programların çok ötesinde katılımcılara liderliğe giden yolda yeni bir ufuk ve vizyon kazandırılması hedeflenmektedir. Tüm öğrencilere, kariyer planı olan tüm gençlere ve tüm iş dünyasından bulunan kişilere tavsiye edilmektedir.

etkili-zaman-yonetimi-465

Etkili Zaman Yönetimi

Zamanını yönetemeyen kendini yönetemez. Zamanını yönetemeyen kişinin ailesi, işi ve çocukları üzerinde pozitif bir etkisi olamaz. Ömür sermayesi devamlı akıp giderken ciddi bir yaşam muhasebesinin de yapıldığı bu seminerde belli bir bilince ulaştıktan sonra iş ve özel yaşamda zamanın nasıl yönetilebileceğini 15 adet teknikle anlatıldığı bir programdır. Kişilerin bu seminer sonunda akıp giden yaşamlarını yeniden gözden geçirerek, öğretilen tekniklerle zamanlarını daha etkili yönetmeleri ve ömür sermayelerini daha doğru kullanmaları hedeflenmektedir.

aile-ici-iletisim-465

Aile İçi İletişim

Kişisel ve kurumsal başarının sağlanmasında en önemli faktörlerden biri olan “Aile ilişkileri”nin daha etkili ve kaliteli hale getirilmesini hedefleyen bu seminerde tüm eşlerin birbirini daha iyi anlayabilecekleri, tanıyabilecekleri ve aile içi iletişimi daha keyifli hale getirebilecekleri özel tekniklere yer verilmektedir. Ayrıca müzikal olarak sunulan bu programda çiftler mutlu ve keyifli bir akşam geçireceklerdir.

Eyvah-Kurumsallasmam-465

Eyvah Kurumsallaşmam Lazım

Yapılan anket ve çalışmalarda çoğunluk firma sahipleri ve yöneticileri kurumsallaşmak ve profesyonelleşmek istemektedirler. Firmalarının kurumsallaşmaya giden yolda profesyonel yönetim tekniklerinin ve kurumsallaşmanın nasıl olacağını, stratejik planlama, yönetim becerilerinin yaklaşık 24 detaylı teknikle işlendiği bir eğitim programıdır. İş dünyasında firma sahibi, orta ve üst düzey yöneticiler için önemli bir programdır.

topluluk-onunde-konusma-hitabet-465

Topluluk Önünde Etkili Konuşabilme ve Hitabet

Etkili liderlerin ve başarılı kişilerin en ortak özelliklerinden biri ise “topluluk önünden etkili konuşabilmeleridir.” Bu seminerde her katılımcının topluluk önünde etkili birer hatip olabileceği inancını ve 25 adet ayrı ayrı tekniğin uygulamalarıyla anlatıldığı bir seminerdir. Bu eğitim sonunda her katılımcı doğru ses ve nefes kullanımı, jest mimik, aktif sunum teknikleri ve topluluğa hitabet tekniklerini öğrenerek kariyerlerine etkili bir konuşmacı olarak devam edeceklerdir. Her katılımcı profiline uygun olarak düzenlenmektedir.

Kendini-Kesfet-465

Kendini Kesfet

Katılımcı herkesin kendisine ait güçlü özelliklerini keşfedip, zayıf özelliklerini farkedebilecekleri özel bir seminer programıdır. Katılımcı herkesin kişisel gelişiminde “başarı-motivasyon ve iletişim” için kendilerine ait bir yol haritası elde etmiş olarak programın tamamlanması hedeflenmektedir. Eğlenceli, coşkulu ve müzikal formatta her katılımcı profiline yönelik etkili ve popüler bir seminerdir. Tüm öğrenci, iş adamı ve aileler için uzmanlarca tavsiye edilmektedir.

+90 850 393 3151

Seminerlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.