4

Onur Yeşilçavdar / Eğitimci - Yazar

Şimdiye kadar 68 ilde 300.000 kişinin katılımı ile gerçekleştirdiği seminer programlarında üst düzey bir motivasyon oluşmasında öncülük eden yazarımız, tüm programlarında verdiği “ %100 Memnuniyet Garantisi” ile sivil toplum kuruluşların, üniversite, özel ve kamu sektörü seminer programlarının en renkli yüzü haline gelmiştir.Kitlesel değişim ve gelişim faaliyetlerini ülkemizin milli ve manevi değerlerine dayandırarak gerçekleştirilmesi gerektiğini savunan eğitimcimiz; 2012 Şubat ayından itibaren siyaset akademisinde siyasetçilere eğitim vermeye başlamıştır. Tamamen gayri siyasi ve bilimselliği referans alan yazarımız; başarı ya da başarısızlığın asla tesadüf olmadığına inanmaktadır.Seminer programlarını sıradışı, coşkulu ve stand-up tadında bir program olarak sunan Yeşilçavdar; “Hazmettirmeden Azmettiremezsiniz!” felsefesiyle kitleleri hem eğlendirirken, hem de kişisel değişim ve gelişim yolcuğuna çıkartmayı hedeflemektedir.Onur Yeşilçavdar’ın vermiş olduğu eğitim konu başlıkları arasında; “Eyvah Kurumsallaşmam Lazım!”, “Etkili Zaman Yönetimi”, “Durma Düşersin Başarı ve Motivasyon Semineri”, “Kendini Keşfet!” ve “Aile içi İletişim” seminerleri bulunmaktadır.Birçok TV ve Radyo programlarında da eğlenceli tarzıyla yer alan yazarımızın; “İnsan Tanıma Sanatı” ve “Durma Düşersin!, “Kişilik Sizsiniz!” ve “ Eyvah! Kurumsallaşmam Lazım!” başlıklı 4 adet kitabı bulunmaktadır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Ekibimiz

Gülşah Araç

Menajer - Koordinatör

İzmir doğumlu olan Gülşah Araç yaklaşık 9 yıldır Kişisel ve Kurumsal Gelişim seminer ve eğitimlerin organizasyonu ile ilgilenmektedir. Birçok eğitmen ve uzman ile çalışmış olan Menajerimiz; profesyonel olarak 3 yıldan beri Eğitimci-Yazar Onur Yeşilçavdar hocamızın menajerlik faaliyetlerini yürütmektedir. Kendisi evli ve 1 çocuk annesidir.

İsmail Fethi Atalay

Müzisyen

Tüm seminer programlarında orkestrası ile beraber katılım gösteren İsmail Fethi Altay; uzun yıllardır canlı sahne performansları göstermektedir. Yeni albüm çalışmalarını devam ettiren Altay; seminer organizasyonlarımızda 4 yıldan bu yana müzikal gösterileriyle yer almaktadır.

Aksana Kulikova

Kurumsal Satış Sorumlusu

Beyaz Rusya doğumlu Hukuk Fakültesi mezunu olan Aksana firmalarda yapılan ilk görüşme ve temasları gerçekleştiren Kulikova aynı anda halkla ilişkiler alanlarında da destek sağlamaktadır.

Fatma Gökmen

Eğitim Asistanı

Ekibimizde Eğitim Asistanı olarak yer alan Gökmen, İngilizce işletme lisans ve Sosyal Hizmetler Bölümü mezunudur. Daha önce sosyal hizmetler uzmanlığı alanında çalışmış olan Gökmen, şirketimizde eğitimlerin asiste edilmesi ve iletişim koordinasyonu görevlerinde tam zamanlı olarak görev almaktadır.

Işılay Şeker

Eğitim Asistanı

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat bölümü mezunu olan Işılay Hanım, eğitim ve seminer organizasyonlarımızda eğitmen ve uzmanlarımızın B2B asistanlık hizmetlerini yürütmektedir. Mali hizmetler alanında tecrübeli olan Şeker, kurumsal firma eğitimlerinde asistanlık faaliyetlerini yürütmektedir.

Barış Arı

Fotoğraf Sanatçısı

Seminer ve eğitim programlarımızın profesyonel olarak fotoğraf çekimlerini yapan fotoğraf sanatçımız Barış Arı 2012 yılından bu yana profesyonel teknik kadromuzda yer almaktadır.

Emre Çaycı

Marka Tasarımcısı

Marka tasarımı olarak görev alan Çaycı, ekibimizde tasarım ve konumlandırma çalışmalarında yer almaktadır. Birçok ulusal marka ve kurumla çalışan danışmanımız tüm faaliyetlerimizin tasarımlarında aktif olarak görev almaktadır

Multimedya

Yüksek Çözünürlüklü Logo

Seminer Kataloğu

"Kendini Keşfet" Seminer Afişi

Yüksek Çözünürlüklü Stüdyo Fotoğrafları

"Eyvah Kurumsallaşmam Lazım" Seminer Afişi

Yüksek Çözünürlüklü Seminer Fotoğrafları